VEKA AG

Kvalita VEKA

Prostě lepší – ve všech směrech

VEKA Qualität

Kvalita VEKA je rozsáhlý příslib kvality, který začíná u profilových systémů a současně sahá daleko za ně. VEKA tak samozřejmě udržuje nejvyšší standardy kvality pro okenní profily, které platí v Evropě (kvalita VEKA třídy A s tloušťkami stěn podle DIN EN 12608). Při dalším vývoji technologie profilů pak lze dát pouze jeden cíl: zvýšit výkonnost. Konec konců jsou na okenní profily kladeny stále vyšší požadavky.

 

Společnost VEKA vykonávala od založení v roce 1969 průkopnickou práci při vývoji profilů a podstatně přispěla k dobré pověsti, které plastové okno dnes u stavebníků, plánovačů a architektů požívá. Tuto cestu bude společnost VEKA důsledně následovat i v budoucnu.

 

Záruka kvality podle DIN ISO 9001 zahrnuje všechny oblasti podnikání od vývoje přes výrobu až po správu a logistiku. A tak kvalita VEKA znamená mnohem rozsáhlejší nárok: zajistit úspěch partnerů společnosti VEKA každým myslitelným způsobem. S velkým světem systémů pro téměř neomezené možnosti utváření, jedinečnou dodavatelskou silou a spojitým konceptem recyklace, jakož i s rozsáhlou nabídkou servisu pro partnery společnosti VEKA.

Více o tématu 

Historie podniku
Koncept partnerů 
VEKA a recyklace