VEKA AG

Úprava povrchů VEKA

Barvy a dekory pro každý styl

 

Profily VEKA jsou k dispozici v klasické bílé a ve více než 50 dalších atraktivních barvách a dekorech. Od stylově tlumených tónů přes výrazné trendové barvy až k autentickým dřevěným dekorům – plastové profily VEKA umožňují úžasně jednoduchým způsobem realizovat individuální designové nápady. Přehled početných variant poskytuje brožura "Dekorační fólie VEKA".

Okna mohou být jednobarevná nebo v odlišných barvách nebo dekorech z vnitřní a vnější strany. Možnosti úprav jsou tak rozmanité, že se okna harmonicky začlení do architektury každého domu, na přání však mohou tvořit také stylové akcenty.

Fólie dekorů VEKA jsou vysoce odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům, nárazům a poškrábání a navíc se snadno čistí. Díky tomu zůstávají krásné a odolávají vlivům počasí bez vyblednutí.

Další dekory z nového programu VEKA SPECTRAL ještě více rozšíří a zkvalitní komplexní škálu barev VEKA od poloviny roku 2016.

Ještě více možností s hliníkovým opláštěním

 

Hliníkové opláštění dále rozšiřuje škálu barevných možností.
Tyto hliníkové obkladové profily lze eloxovat nebo práškově lakovat ve všech odstínech RAL.
Nasazením na vnější stranu rámu a křídla kombinují vysoce kvalitní elegantní vzhled hliníku s technickými výhodami plastu.

A tím představují nejekonomičtější řešení pro realizaci vysoce náročných elementů po stránce designu, estetiky a komfortního bydlení.