VEKA AG

WinDoPlan

Časté dotazy a odpovědi týkající se platformy WinDoPlan

 Potřebuji pro přístup k platformě FSP WinDoPlan nové uživatelské údaje?

Ne, můžete se přihlásit pomocí vám známých uživatelských údajů k domovské stránce VEKA a okamžitě začít používat veškeré funkce platformy FSP WinDoPlan.

Co se stalo s konfigurátorem profilů a CD pro partnery?

Nová online platforma nahrazuje oba starší plánovací nástroje, protože FSP WinDoPlan nabízí nejen veškeré funkce konfigurátoru profilů a plánovacího CD, ale i řadu dalších možností – a její ovládání je také mnohem jednodušší.

Jak aktuální jsou data v rámci platformy FSP WinDoPlan?

Všechna data týkající se profilů, odkazy na normy atd. se automaticky aktualizují na nejnovější verzi, což představuje velkou výhodu oproti dosavadnímu plánovacímu CD.

Kde najdu návod k používání?

Používání platformy FSP WinDoPlan je velmi jednoduché a do značné míry intuitivní. Kromě toho jsme připravili různá videa, která ukazují celkový systém i jeho funkční oblasti. Krátká informační videa naleznete na této stránce.

Musím si před používáním platformy FSP WinDoPlan nainstalovat na počítač nějaký program?

Ne, s tímto online plánovacím nástrojem můžete jednoduše pracovat v prohlížeči na každém koncovém zařízení s internetovým připojením. Přístup je možný přes přihlašovací zónu pro partnery na domovské stránce VEKA nebo přímo přes odkaz windoplan.veka.com.