Pro prodejce

Jsme vám nablízku

Moje pracoviště

Prodejci v této sekci naleznou ke stažení dokumenty a nástroje pomocné při plánování oken a dveří z profilů VEKA, jakož i databázi obrázků pro reklamní účely a práci s veřejností.

Přes níže uvedený odkaz se ihned po přihlášení prostřednictvím vašeho uživatelského jména a hesla dostanete přímo k požadovaným funkcím.

k přihlášení

Přihlášení do programu WinDoPlan

Pohodlné plánování oken a dveří - na libovolném koncovém zařízení a s denně aktualizovanými daty.

www.windoplan.veka.com
Recyklace plastových oken VEKA Environmental Technology
WinDoPlan

Efektivní online plánování oken

WinDoPlan je online platforma společnosti VEKA pro pohodlné a bezpečné plánování okenních elementů. Moderní nástroj vás provede krok za krokem od výběru profilu přes návrh ve 2D a 3D až po kompletní dokumentaci - vždy na základě denně aktualizovaných dat. Integrované rozhraní BIM umožňuje bezproblémovou výměnu dat mezi všemi účastníky na projektu. WinDoPlan můžete snadno používat prostřednictvím webového prohlížeče - kdykoli, kdekoli a s libovolným koncovým zařízením.

dozvědět se více

Recyklace

Recyklace plastových oken VEKA Environmental Technology

Stará plastová okna nepatří na skládku, ale jsou cennou surovinou v recyklačním řetězce. Vy jako prodejce oken můžete prostřednictvím společnosti VEKA Umwelttechnik navíc využívat naši širokou škálu služeb v oblasti recyklace starých oken.

dozvědět se více