Stage_veka.de
Kvalitní profil

Profilové systémy VEKA pro okna a dveře

Vítejte ve společnosti VEKA Česká republika

Již více než 50 let vyrábíme profilové systémy pro okna, dveře, rolety a posuvné dveře z plastu. Od založení společnosti jsme se z malé regionální firmy stali předním světovým výrobcem profilových systémů z PVC-U pro okna a dveře. Výrobci oken, kteří dbají na kvalitu, stejně jako architekti a majitelé budov po celém světě spoléhají při výběru profilového systému na kvalitní profil značky VEKA.

Okna VEKA

Okna

Okna jsou na fasádě skutečnými všestrannými pomocníky: propouštějí světlo do obytných prostor, chrání před větrem a povětrnostními vlivy, zajišťují příjemné vnitřní klima a mají rozhodující vliv na energetickou bilanci budovy. Nabízíme různé systémové řady plastových oken pro širokou škálu technických a designových požadavků - samozřejmě v nejlepší kvalitě VEKA pro dlouhodobou funkční spolehlivost a komfort bydlení po desetiletí.

dozvědět se více

Infocentrum

Udržitelnost
Okna pro udržitelnou výstavbu a modernizaci

Udržitelnost znamená udržitelný způsob života a hospodářství. K tomu může významně přispět systém Windows. Začíná to jejich výrobou, která šetří zdroje, pokračuje úsporou energie během jejich dlouhodobého používání a končí jejich komplexní recyklací.

Objevte více
Péče a údržba
Péče a údržba

Okna jsou vystavena široké škále vlivů prostředí. Plastová okna však vyžadují jen malou pozornost, aby si zachovala svůj krásný vzhled a bezvadnou funkčnost. Pravidelné mytí oken a důkladnější péče jsou obzvláště úspěšné u řady VEKAPRO.

Objevte více
Kvalita VEKA
Vše závisí na kvalitě

Každý, kdo staví nebo modernizuje, chce okna, která jsou obzvláště účinná a odolná. Rozhodující je zde kvalita profilu. Společnost VEKA vyrábí pouze profily nejvyšší třídy kvality A - a může to zaručit díky obzvláště přísným kontrolám.

Objevte více
Kvalita VEKA
Kvalita pro výkon a trvanlivost

Kvalita okenního profilu určuje mnohem více než výkonnost hotového prvku: vysoce kvalitní profilové systémy otevírají široké možnosti designu a zaručují bezpečné zpracování. Společnost VEKA vyrábí pouze profily třídy kvality A a tuto zvláštní kvalitu zaručuje přísným kontrolním režimem.

Objevte více
Profil okna
Profil okna

Okenní rám je vyroben z okenního profilu. Profil má podpůrnou roli - i v přeneseném slova smyslu. Jako skutečně všestranný prvek má rozhodující vliv na výkon celého okna.

Objevte více