zástupný symbol
Pro stavebníky

Postaveno na kvalitě

Společnost VEKA je předním světovým dodavatelem plastových profilových systémů pro plastová okna a dveře. Od svého založení v roce 1969 se řadí mezi průkopníky ve vývoji plastových oken, kladoucí důraz především na nejvyšší kvalitu. Dodnes vyrábíme okenní profily podle nejvyšších v Evropě platných standardů kvality: Třídy A dle normy DIN EN 12608. Přávě proto je autorizovaný partner firmy VEKA ve vašem okolí tím pravým odborníkem, jedna-li se o vysoce kvalitní a odolná plastová okna a dveře.

Najděte partnera VEKA ve svém okolí

To nejlepší pro vaši nemovitost

Kvalita od společnosti VEKA

Třída sama o sobě

Od výrobce oken byste měli vyžadovat jen tu nejlepší kvalitu. Okna a dveře jsou totiž během své dlouhé životnosti dennodenně vystavovány velkému zatížení způsobenému používáním a povětrnostními vlivy. Kvalita profilu je proto velmi důležitá. Protože pouze kvalitní materiály a stabilní konstrukce chrání před předčasným opotřebením. Zde se dozvíte, proč okna a dveře z obzvláště kvalitních profilových systémů VEKA nabízejí nadstandarní výkonnost, která je pro zákazníka rozhodující.

K článku v Infocentru

Kvalita VEKA
Najít výrobce oken

Výrobci oken ve vašem okolí

Jediným kliknutím najdete ve svém okolí spolehlivé a autorizované partnery firmy VEKA, kteří vám z vysoce kvalitních profilů VEKA, skel a kování vyrobí a namontují nová okna nebo dveře v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality společnosti VEKA.

do specializovaného vyhledávače firem