zástupný symbol
Poradenství

Dobré rady od specializované společnosti VEKA

Okna jsou vždy individuální výrobky na míru, které jsou přesně přizpůsobeny vašim požadavkům. Proto je nezbytné podrobné poradenství od kvalifikované odborné společnosti. V našem specializovaném vyhledávači firem najdete partnery VEKA ve vašem okolí, kteří vám rádi kvalifikovaně poradí ve všech otázkách týkajících se oken a úspor energie a poskytnou vám nezávaznou cenovou nabídku.

do specializovaného vyhledávače firem

Různorodost tvarů a barev

Design oken

Který vzhled se hodí k vašemu domu?

Okna jsou důležitým designovým prvkem, kterým lze utvářet celkový vzhled budovy. V oblasti designu oken se individuálním přáním meze nekladou: barevné akcenty, kvalitní dekorativní fólie nebo elegantní kov - vše je možné.

k článku Infocentra

Kvalita VEKA

Ve své třídě

Kvalita VEKA

Od výrobce oken byste neměli požadovat nic jiného než tu nejlepší kvalitu. Vždyť okna a dveře jsou během své dlouhé životnosti vystaveny velkému zatížení v důsledku používání a povětrnostních vlivů. Zásadní je kvalita profilu. Protože pouze kvalitní materiál a stabilní konstrukce chrání před předčasným opotřebením. Zde se dočtete, proč okna a dveře z obzvláště kvalitních profilových systémů VEKA nabízejí rozhodující výkon navíc.

K článku v Infocentru