VEKA, společnost
VEKA AG

Společnost

Vysoce kvalitní stavební prvky z profilů VEKA vytvářejí obytné prostory, jejichž středobodem je člověk. Přitom všemožně podporujeme naše partnery, abychom jim mohli nabídnout technicky propracovaná řešení oken a dveří, která promění domy, veřejné budovy nebo komerční objekty v neobyčejná místa.

Od svého založení v roce 1969 se společnost VEKA vypracovala z malé regionální firmy na světového lídra v oblasti plastových profilových systémů pro okna a dveře. Výrobci a spotřebitelé, kteří dbají na kvalitu, se po celém světě při výběru profilového systému spoléhají na kvalitní profil značky VEKA.

Company video 50 years VEKA

Klíčové údaje skupiny VEKA

1,5 miliardy eur
Obrat
6 700
Zaměstnanci
486
Vytlačovací linky
49
Lokality
23
Výrobní závody
Udržitelnost ve společnosti VEKA

Udržitelnost

Udržitelnost pro nás znamená zodpovědné využívání všech zdrojů tak, aby byly k dispozici i našim vnukům. Více informací o udržitelnosti a společenské odpovědnosti společnosti VEKA najdete zde:

dozvědět se více
Kariéra

VEKA jako zaměstnavatel

Kariéra ve společnosti VEKA

Kariéra ve společnosti VEKA nabízí nejlepší vyhlídky do budoucna. Jsme jedním z nejlepších německých zaměstnavatelů a nabízíme zajímavá pracovní místa pro každou fázi vašeho profesního života - od stáží a učňovských míst až po zajímavé výzvy pro zkušené odborníky. Kariérní portál společnosti VEKA najdete zde:

na kariérní stránku na