Naše hodnoty

KVALITA. JISTOTA. BEZPEČNOST.

Kvalita je u společnosti VEKA vždy na prvním místě. Protože jsme tento slib kvality důsledně plnili od založení společnosti v roce 1969, mohla se VEKA v rámci svého jedinečného úspěchu vypracovat na světového lídra na trhu plastových profilových systémů.

Od samého počátku jsme se vždy snažili dát ze sebe to nejlepší pro úspěch našich partnerů. Nejen prvotřídními produkty, nápady a službami, ale také tím, že jsme našim zákazníkům obzvláště blízko. Jen tak můžeme vždy vědět, co naši partneři skutečně potřebují, a vyvinout řešení pro úspěšnou budoucnost.

Jediný způsob, jak toho dosáhnout, je naše bezvýhradná snaha o nejvyšší kvalitu ve všech oblastech. A my na této cestě pokračujeme s odvahou a nadšením.

Kvalita VEKA
Náš slib

Kvalita VEKA

Kvalita společnosti VEKA, která je ceněna po celém světě, zahrnuje mnoho aspektů, které přesahují technologii profilů. Všechny tyto aspekty vyjadřuje našich sedm hvězd kvality. Každá jednotlivá hvězda představuje charakteristiku naší společnosti, našich produktů nebo služeb. Tyto vlastnosti však nepopisují pouze naše myšlenky a činy. Ukazují také cestu do budoucnosti. Ukazují, kam chceme směřovat, a nabízejí našim partnerům orientaci. Protože u společnosti VEKA se dnes i v budoucnu můžete spolehnout na jednu věc: nejvyšší kvalitu ve všech oblastech.

První třída
Odolnost vůči budoucnosti
Inovativní
Inteligentní
Udržitelný
Spolehlivé
Rodina

To je kvalita VEKA

Prvotřídní výrobky, služby a partnerství na nejvyšší úrovni - tak definujeme naše standardy kvality. Rozhodující rozdíl představují vysoce kvalitní profilové systémy třídy A podle DIN EN 12608 pro optimální řešení oken, která si dlouhodobě zachovávají svou funkci a hodnotu . Budoucnost Naše současné i všechny budoucí strategie, produkty a služby vždy směřují k jedinému cíli: zůstat vysoce výkonným poskytovatelem systémů, který nabízí bezpečnost a orientaci . InnovativeVEKA iniciuje nový vývoj a prosazuje rozhodující technologie, a je tak motorem inovací pro celé odvětví, např. s inovativní technologií povrchové úpravy VEKA SPECTRAL .

Inteligentní Okno jako síťový stavební prvek a rozhodující rozhraní v koncepcích bydlení orientovaných na budoucnost: pro nás už ne vize, ale realita. S našimi dceřinými společnostmi TEXINO a DBS aktivně utváříme koncepty chytrých domů a digitalizaci celého odvětví - pro inteligentní stavební technologie a rychlejší, stabilnější a úspornější procesy při výrobě oken. Udržitelnost S ekologickou technologií VEKA realizujeme již více než 25 let osvědčený koncept recyklace. To je doplněno důsledně energeticky a zdrojově úspornými procesy ve výrobě a zásobování.

Díky tomu je VEKA průkopníkem v oblasti udržitelnosti a oběhového hospodářství, které požadují politici. Společnost ReliableVEKA klade velký důraz na spolupráci v duchu partnerství a dlouhodobé, stabilní obchodní vztahy. Díky blízkosti našich partnerů a dodavatelů všechny zúčastněné strany vždy vědí, co mohou od druhé strany očekávat. Společnost FamilyVEKA je a zůstává rodinným podnikem. Společnost VEKA patří v Německu mezi 500 nejúspěšnějších rodinných firem, což je potvrzením a zároveň závazkem pro budoucí generace.

Udržitelnost

Udržitelnost pro nás znamená zodpovědné využívání všech zdrojů tak, aby byly k dispozici i našim vnukům. Více informací o udržitelnosti a společenské odpovědnosti společnosti VEKA najdete zde:

Stránka o udržitelnosti

Udržitelnost