zástupný symbol
© BORGMANN FOTOGRAFIE
Pro architekty

Návrhy budov s perspektivou

Okna hrají při propojení interiéru s exteriérem velmi důležitou roli. Společnost VEKA tento poznatek již více než 50 let zohledňuje při vývoji a výrobě plastových profilových systémů, splňující i ty nejnáročnější požadavky kladené na vzhled a funkčnost, a to výhradně v nejvyšší kvalitě Třídě A dle normy DIN EN 12608. Pro vás jako architekta to znamená dokonalost v každém detailu, což vám přináší nové dimenze svobody při navrhování a realizaci budov. Zároveň máte možnost těžit z rozsáhlé podpory předního světového dodavatele systémů.

Naše systémy pro váš úspěch

VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL

Povrchová úprava s výjimečným designem

Náše unikátní povrchová úprava VEKA SPECTRAL otevírá jedinečné možnosti při navrhování vzhledu fasád s barevnými okny. Převratná je i vícevrstvá struktura povrchu s reliéfní vrstvou laku, která je v konečné fázi vytvrzena elektronovým paprskem. To dodává povrchové úpravě VEKA SPECTRAL jedinečný sametově hebký povrch, ultramatný vzhled a také vysokou odolnost, která byla potvrzena celou řadou náročných testů. V neposlední řadě je VEKA SPECTRAL snadno recyklovatelný - stejně jako okenní a dveřní profily VEKA.

dozvědět se více
WinDoPlan

Efektivní online plánování oken

WinDoPlan je online platforma společnosti VEKA pro pohodlné a bezpečné plánování okenních elementů. Moderní nástroj vás doprovází krok za krokem od výběru profilu přes návrh ve 2D a 3D až po kompletní dokumentaci - vždy na základě denně aktualizovaných dat. Integrované rozhraní BIM umožňuje bezproblémovou výměnu dat mezi všemi účastníky na projektu. WinDoPlan lze snadno používat prostřednictvím webového prohlížeče - kdykoli, kdekoli a na libovolném koncovém zařízení.

na WinDoPlan

Odkazy

Kvalitní architektura

Cílem každého architektonického návrhu je skloubit požadovanou funkčnost budovy s účelností a estetikou. V našich referencích vám představujeme objekty, kde profilové systémy VEKA přispěly k mimořádně působivému výsledku. Nechte se inspirovat!

na odkazy