zástupný symbol
Plánování

Komplexní podpora

100 % orientace na výsledky

Všechny dokumenty, příslušné kontaktní osoby

VEKA vás jako architekta podporuje při plánování všemi myslitelnými způsoby. Kromě podrobných textů nabídek, technické dokumentace a zkušebních certifikátů vám poskytneme také moderní nástroje pro plánování. Pokud máte další dotazy, pracovníci společnosti VEKA vám rádi pomohou. Zde se můžete obrátit na odborníky, kteří znají všechny požadavky na kvalitní plánování - a o to účinněji vám mohou pomoci.

Obchodní zástupce
Milan Klepsa
+420 605 110 091
MKlepsa@veka.com

Technický poradce
Andrej Šíp
+421907726975
ASip@veka.com

WinDoPlan

Efektivní plánování oken online

WinDoPlan je online platforma společnosti VEKA pro pohodlné a bezpečné plánování okenních prvků. Moderní nástroj vás provede krok za krokem od výběru profilu přes návrh ve 2D a 3D až po kompletní dokumentaci - vždy na základě denně aktualizovaných dat. Integrované rozhraní BIM umožňuje hladkou výměnu dat se všemi účastníky projektu. WinDoPlan můžete snadno používat prostřednictvím webového prohlížeče - kdykoli, kdekoli a s jakýmkoli koncovým zařízením.

dozvědět se více

BIM

Větší efektivita a udržitelnost

Informační modelování budov jako holistický digitální přístup slibuje obrovské výhody: mezi ně patří rychlejší a transparentnější projektové procesy, stejně jako mapování celého životního cyklu budovy. Z tohoto důvodu se společnost VEKA snaží podporovat používání BIM, například poskytováním plně kompatibilních kmenových dat a výkonného rozhraní BIM v našem plánovacím nástroji WinDoPlan.

dozvědět se více

Odkazy

Vysoce kvalitní architektura

Cílem každého architektonického návrhu je skloubit požadovanou funkčnost budovy s efektivitou a estetikou. V našich referencích uvádíme objekty, kde systémy VEKA přispívají k všestranně pozoruhodnému výsledku. Nechte se inspirovat!

dozvědět se více