Výrobce oken
Pro výrobce oken

Úspěšný s profilovými systémy VEKA

Jako partner společnosti VEKA se můžete spolehnout na více než 50 let zkušeností předního světového dodavatele profilových systémů pro plastová okna a dveře, který při vývoji plastových oken sehrál významnou roli. Klíčovou součástí úspěchu našich výrobců oken po celkém světě je využívání našich kompletních inovativních schopností: Nejvyšší kvalitu a udržitelné profilové systémy, které jsou dokonale přizpůsobeny požadavkům příslušných trhů.

Naše systémy pro váš úspěch

Povrchy

Povrchy

Profilové systémy VEKA pro okna a dveře jsou k dispozici v různých povrchových provedeních. Barevné fólie ve více než 60 různých barvách a dekorech imitujících dřevo nebo s hliníkovým opláštěním, které může být eloxované či práškově lakované ve všech barvách RAL, nabízejí teměř neomezené možnosti designu. Společnost VEKA mimo jiné exkluzivně pro partnery VEKA vyvinula vlastní povrchovou úpravu VEKA SPECTRAL, která plastovým oknům dodává nebývalý estetický vzhled.

dozvědět se více

WinDoPlan

Plánování oken jednoduše online

WinDoPlan je naše online platforma pro výrobce oken, umožňující pohodlné a bezpečné plánování oken. K aktuálním datům lze přistupovat z jakéhokoli koncového zařízení s připojením k internetu - bez nutnosti instalace softwaru. Efektivní online nástroj vám jako partnerovi společnosti VEKA umožňuje provést všechny kroky online: od výběru profilu až po návrh a kompletní dokumentaci. Kromě konfigurátoru profilů, obsahujícícho všechny spojovací a doplňkové profily, vám WinDoPlan nabízí i další důležité funkce, jako např. výpočet zatížení větrem a to pouze v jediné aplikaci.

na WinDoPlan

WinDoPlan