Služba
Služba

Služby pro partnery společnosti VEKA

Služba

Pro společný úspěch

Naše profilové systémy jsou základem pro úspěšnou výrobu oken, ale kromě toho je zapotřebí mnoho know-how v tak rozmanitých oblastech, jako je výrobní technologie, IT, marketing nebo prodej. Proto podporujeme naše partnerské společnosti v oblasti výroby oken širokou škálou služeb, které jim pomáhají uspět na trhu hned od začátku a dlouhodobě.

Kvalifikovaná podpora

Ve společnosti VEKA máme na paměti nejlepší zájmy našich partnerů a vždy se díváme dopředu. Protože jen pokud budeme růst společně a budeme úspěšní společně, může být tento úspěch udržitelný. Za tímto účelem vás podpoříme stálými kontaktními osobami v oblasti prodeje a zpracování a komplexní technickou podporou na místě. Naše služby specifické pro daný trh vám pomohou zlepšit vaše procesy a udržet vaši výrobu na špičkové technologické úrovni. Na každé cestě jsme vám k dispozici slovem i skutkem. Slíbeno.

Kvalifikovaná podpora

Logistika

Továrna VEKA

Protože víme, jak důležitá je pro váš podnik mimořádně vysoká pohotovost dodávek, pracujeme v Sendenhorstu s nejmodernějšími systémy na více než 40 000 m² skladových a logistických prostor. Denně se odtud expeduje více než 200 000 metrů profilů zákazníkům v Německu a Evropě. Velké množství spolehlivých partnerů zajišťuje, že každá objednávka dorazí na místo určení včas a kompletně. Reagujeme rychle a pružně i na požadavky na poslední chvíli. Výrobky ze standardního sortimentu obvykle doručujeme na příslušné místo určení kdekoli v Evropě do pěti pracovních dnů.

IT / digitální podpora

Ve spolupráci s naším partnerem pro digitalizaci, společností DBS, podporujeme partnery společnosti VEKA komplexní nabídkou služeb v oblasti IT. Poradíme vám a podpoříme vás ve všech otázkách týkajících se IT, naplánujeme pro vás jednotlivé projekty a převezmeme také jejich realizaci. Kromě toho vás a vaše zaměstnance proškolíme v používání a následně vám poskytneme nepřetržitou podporu.

IT
Partnerské semináře společnosti VEKA

Partnerské semináře společnosti VEKA

Partnerské semináře VEKA jsou osvědčenou součástí naší partnerské podpory a nabízejí bohaté praktické školení na oborově relevantní témata se špičkovými přednášejícími - bez velkého organizačního úsilí a za bezkonkurenčně výhodných podmínek. Vedle tradičních osobních akcí v našem sídle v Sendenhorstu se jako forma akce osvědčila také online školení a interní semináře. Jednou ročně je zveřejněn nový program seminářů se všemi aktuálními tématy, která hýbou okenním průmyslem.

Marketingová podpora

Marketingové služby společnosti VEKA zahrnují širokou škálu nabídek od individuálního poradenství a podpory až po organizaci akcí a profesionálně navržené letáky, brožury a online média. Kromě toho podporujeme povědomí o světově proslulé značce VEKA prostřednictvím cíleného marketingu a práce s veřejností v médiích a také se výrazně zasazujeme o pozitivní image plastových oken na národní i evropské úrovni.

Den architektů

Pokud chcete na svou společnost upozornit architekty a projektanty, jsou Dny architektů osvědčeným a slibným formátem akce. Rádi vás podpoříme při plánování a realizaci Dnů architektů, zajistíme vám kompetentní řečníky nebo vám poskytneme exponáty a informační materiály.

Marketingová podpora