Servis pro výrobce oken
Služba

Pro společný úspěch

Součástí našeho sebevědomí předního světového dodavatele systémů je podporovat naše partnerské společnosti při výrobě oken všemi myslitelnými způsoby, které jim umožní dlouhodobě uspět na trhu. Naše profilové systémy jsou přece základem úspěšné výroby oken, ale kromě toho je zapotřebí i mnoho know-how v tak rozmanitých oblastech, jako je výrobní technologie, IT, marketing nebo prodej. Pomáháme, kde můžeme. Všude.

Partnerský koncept VEKA

Spolupráce v úrovni očí

Partnerství pro nás jako rodinnou firmu znamená chovat se k druhému s úctou a respektem, zasazovat se o společnou věc a chápat a plnit přání a požadavky našich zákazníků co nejkomplexněji. Proto naše partnerská koncepce podporuje výrobce oken ve všech oblastech: počínaje perfektním produktem a dodacím servisem, přes optimalizaci výroby, servis VEKA EDP, podporu prodeje a marketingu a širokou nabídku školení a seminářů až po vývoj nových firemních strategií.

I těm, kteří teprve zakládají vlastní firmu na výrobu oken, poskytujeme podporu od samého začátku - od zřízení výrobních prostor a showroomů až po školení zaměstnanců. Jako partner společnosti VEKA se můžete spolehnout na desítky let zkušeností předního světového dodavatele systémů. Pro úspěch se systémem - v dobrých i těžkých časech. Naše dlouholetá partnerství, která se vyznačují otevřeným a rovnocenným dialogem, potvrzují úspěch tohoto modelu.

Partnerský koncept VEKA
WinDoPlan

Efektivní plánování oken online

WinDoPlan

WinDoPlan je online platforma společnosti VEKA pro pohodlné a bezpečné plánování okenních prvků. Moderní nástroj vás provede krok za krokem od výběru profilu přes návrh ve 2D a 3D až po kompletní dokumentaci - vždy na základě denně aktualizovaných dat. Integrované rozhraní BIM umožňuje hladkou výměnu dat se všemi účastníky projektu. WinDoPlan můžete snadno používat prostřednictvím webového prohlížeče - kdykoli, kdekoli a s jakýmkoli koncovým zařízením.

na WinDoPlan

Recyklace plastových oken

VEKA Uwelttechnik

Legislativa vyžaduje recyklaci vyřazených stavebních prvků a z důvodu udržitelnosti to nelze obejít - zejména v době nedostatku surovin. Společnost VEKA Umwelttechnik GmbH jsme založili v roce 1993 v durynském Behringenu. V největším a nejmodernějším recyklačním závodě v Evropě se zde stará okna, dveře, rolety a profilové díly z plastů kompletně recyklují a poté se bez ztráty kvality vracejí zpět do výroby profilů. Naše recyklační služby umožňují okennímu průmyslu uzavřít cyklus recyklovatelných materiálů.

dozvědět se více

Environmentální technologie VEKA