VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL

Zkušenosti s VEKA SPECTRAL

VEKA SPECTRAL je zcela nově vyvinutý lakovaný povrch, který dodává oknům a dveřím z plastu nebývalý estetický rozměr. Působí nejen vizuálně, ale i hapticky - a to díky mnoha speciálním technickým vlastnostem. Módní vybrané barvy s ultra matnou povrchovou úpravou promění vaše nová okna doslova ve smyslný zážitek: povrchy VEKA SPECTRAL inspirují každého, kdo chce spojit stylový moderní design s nejmodernějšími vlastnostmi.

Vizuálně fascinující
Hapticky neodolatelný
Technicky vyspělé

Trendy odstíny

Vybrané barvy, ve kterých jsou povrchy VEKA SPECTRAL k dispozici, dokonale doplňují moderní architektonické styly a designově vyspělé bydlení. V současné době jsou k dispozici následující barvy:

Barvy VEKA SPECTRAL

Výrazně lepší

Příjemně sametová a svůdná - to jsou vlastnosti, které se s okny z PVC-U obecně spojují jen zřídka. Povrchy VEKA SPECTRAL jsou o to působivější: Díky svému jedinečnému pocitu dodávají oknům nebývalý estetický rozměr. Povrch je zároveň odolný proti prachu a snadno se čistí díky úpravě proti otiskům prstů.

VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL

Technicky dokonalé

Vysoce kvalitní technologie povrchové úpravy kombinuje jedinečnou estetiku se zvláštní trvanlivostí a odolností. Tvrzený lakovaný povrch má velmi vysokou odolnost proti oděru a vypadá dobře i po mnoha letech. Náročné simulace prostředí v laboratoři i v reálných podmínkách potvrzují vysokou odolnost - podle požadavků RAL i nad jejich rámec. Na odolnost proti povětrnostním vlivům poskytujeme 10letou záruku.

Odkazy

Jako reference zde uvádíme obzvláště zdařilé objekty, kde okenní a dveřní profily s povrchem VEKA SPECTRAL přispívají k všestranně pozoruhodnému výsledku. Nechte se inspirovat!

VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL
VEKA SPECTRAL