zástupný symbol
Infocentrum

Kompaktní znalost oken

Kvalita VEKA
Kvalita zaručující dlouhou životnost a funkčnost

Kvalita okenního profilu určuje mnohem více než spolehlivost koncového výrobku: vysoce kvalitní profilové systémy otevírají možnosti designu a zaručují bezpečné zpracování. Společnost VEKA vyrábí kvalitní profily pouze v třídě A a tuto nejvyšší kvalitu zaručuje celou řadou přísných kontrolních procesů.

Objevte více
Estetika prostřednictvím designu oken
Estetika prostřednictvím designu oken

Okna utvářejí celkovou estetiku a atmosféru budovy jako málokterá jiná součást. Architekti zde mohou čerpat z celé škály, protože při navrhování oken je možné téměř vše. To platí zejména pro plastová okna.

Objevte více
PVC granule
Design oken z PVC je hmatatelný

Jako moderní materiál je PVC ideálním základem pro realizaci sofistikovaných designů oken. Profily vytlačované z vysoce stabilního polymeru zaujmou nejen svým výkonem, ale také udržitelností: osvědčený systém recyklace uzavírá materiálový cyklus.

Objevte více
Chytrá domácnost
Chytrá domácnost - objekt myslí s vámi

Chytrá domácnost přináší automatizaci budov do soukromých obytných prostor. Pro architekty znamenají síťová okna například spoustu nových možností při navrhování a realizaci. VEKA je podporuje mnoha způsoby - v neposlední řadě vysoce kompatibilním řešením pro chytré domácnosti.

Objevte více