Tisk

Informace od společnosti VEKA a o ní

Tiskové oddělení společnosti VEKA poskytuje komplexní informace od společnosti VEKA a o ní - připravené pro různé skupiny uživatelů. Novináři zde najdou zprávy o aktuálních událostech, produktových inovacích, společenské angažovanosti společnosti VEKA a dalších aktivitách společnosti. Zprostředkovává partnery pro rozhovory a je zpravidla prvním kontaktním místem pro dotazy týkající se společnosti VEKA. Neváhejte nás kontaktovat!

Zde také najdete aktuální tiskové zprávy ke stažení, které můžete zdarma použít pro svou redakční práci v tisku i na internetu. Práva na texty a obrázky jsou plně v držení společnosti VEKA a můžete je používat bez omezení. Při použití obrázků uveďte jako zdroj "Obrázek: VEKA".

VEKA poledne živě #3
VEKA v poledne živě #3: Další stará okna k recyklaci

Téma, které je stejně aktuální jako důležité, bylo hlavním tématem posledního vydání pořadu "VEKA mittags live". Odborný panel ze dne 7.10.2022, který byl přenášen online, se zabýval otázkou, jak mohou výrobci oken aktivně přispět k prokázání udržitelnosti plastových oken prostřednictvím vysoké míry recyklace.

Objevte více
Mapa Evropy
VEKA se věnuje duševnímu zdraví

Všichni mluví o nedostatku kvalifikovaných pracovníků, ale málokdo mluví o duševním zdraví zaměstnanců. Přesto je pro pohodu a výkonnost stejně důležitá jako fyzické zdraví. VEKA to chce změnit rozsáhlou kampaní. Akčním týdnem ve vlastní továrně, dvěma velkými cyklistickými výlety a fundraisingovou kampaní chce poskytovatel systému přispět k odstranění tabu a iniciovat diskusi o tomto citlivém tématu. Tím by se také mělo usnadnit postiženým mluvit o svých stížnostech - protože to je předpokladem úspěšné léčby.

Objevte více
Větší bezpečnost a flexibilita díky nové koncepci výztuže

Společnost VEKA vyvinula pro své okenní systémy SOFTLINE 76 a SOFTLINE 82 výhledový koncept vyztužení, který zohledňuje barvu profilu, typ zasklení, velikost prvku a klimatické podmínky v místě montáže. Umožňuje hospodárné a technicky smysluplné využití výztuh křídel a zároveň konstrukci velkých prvků.

Objevte více